NÁVRAT aneb Is Lorraine back?

2. května 2015 v 10:31 | Lorraine |  Blog, myself.
Ahoj všichni! Vítám vás u nového článku po opravdu dlouhé době, předevčírem to snad byly 3 měsíce, nepočítaje pauzu hned na začátku roku. Omluvy jsou u mne snad již na každodenním pořádku a to ani nepočítám tu velkou, kterou dlužím hlavně Vám. Prostě klasická já, jak jinak. Už podle názvu tohohle článku Vám mohlo určitě mohla prolétnout hlavou ta myšlenka, jestli se doopravdy vracím anebo to je jen kec a neozvu se Vám další dlouhou dobu. Ta odpověď je docela těžká, protože já opravdu netuším, jak často budu články přidávat, kdy budu mít kolik času, nálady.. Dneska jsem se podívala na několik blogů, které jsou aktivní snad každý den, jejich články mají hlavu a patu a nijak se nemotají jako ty mé. I přesto mi ale problesklo hlavou "Tohle mi chybí." Já ale nevím, jestli toho budu schopna. Budu k Vám upřímná a přiznám se - propadám ze dvou předmětů, a tak se to snažím naučit, ale prostě mi to nejde a nevím, jak to se mnou půjde dál. Jsem sice přijata na školu, na kterou jít chci, ale s pětkama na vysvědčení mě tam jistě nepustí:-)

Když se zpětně dívám na své články, tak mi to všechno příjde tak moc směšné.. Jen samé sliby, sliby, ale co z toho? Nakonec nic, akorát přidaná práce navíc Verushce, která toho už tak má moc k práci, jak v realitě, tak se svým tvůrcovstvím layoutů na blogy a tím si jsem naprosto jistá. Promiň mi to, prosím. Omlouvám se nejen Ti, ale také Vám všem ostatním. Neříkám, že by po mně někdo přímo dychtil, to vůbec ne:-D Ale ta omluva má nějakou cenu a já vím, že ji Vám dlužím. Jen sliby a žádné dění, a proto raději už nic moc neslibuji, jako proklaté slova "navždy" anebo "nikdy", které po nějakém čase ztrácejí svůj význam.

Pokusím se, zkusím to a uvidím. Mohla bych se pokusit sepsat několik článků o víkendu, a pak je sem přes nějaké dny v týdnu hodit. Neříkám, že to bude pravidelně. Vůbec ne. Mohou vyjít třebas až co druhý týden. Dejme tomu, že bychom se "domluvili", že nějaký ten článek přidám v úterý a ve čtvrtek. Může se ale stát, že vyjde jen ten ve čtvrtek, anebo naopak - tedy v úterý. Mohou ty články vyjít, ale také nemusí, a tak to třebas možná nahradím další týden, kdy přidám namísto dvou hned tři. Nic Vám ale tímto neslibuji, jen konstatuji, o co se pokusím a doufám, že to tak bude fungovat.

Doufám však, že to tak půjde. Přichází také poděkování, které patří za návštěvnost. 1311 návštěv a já nevím, co víc bych k tomu měla dodat. Přijde mi to k neuvěření a zároveň jsem za to ráda, i přesto všechno. Jen to číslo samo o sobě mi dělá velikou radost. Děkuji Vám.

Doufám tedy, že se nic nezvrtne a v úterý, či ve čtvrtek se zde objeví články, a tak každý další a další týden. Otvírám tak tedy mému blogu nové dveře dokořán spolu snad s mým novým, spolehlivým já.
~ S láskou, Lorraine.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Butty Butty | Web | 2. května 2015 v 11:02 | Reagovat

Přeji hdoně štěstí v blogování snad tu zůstaneš dlouhou dobu :-)

2 Daiva Daiva | Web | 4. května 2015 v 15:46 | Reagovat

Moc se těším na další články ! :)

3 lorrainecz lorrainecz | E-mail | Web | 15. května 2015 v 23:38 | Reagovat

[1]:

[2]: Děkuji moc:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama