Diary 004

5. září 2014 v 17:46 | Lorraine. |  Blog, myself.
Haloha..!
První týden nám skončil(tedy,-snad většině z nás) a je tady opět víkend. Prázdniny nám skončily, a tak už se budeme muset nabažit pouze soboty a neděle,-týden co týden. Jsem deväťačka a netušim, zda je to dobře, či špatně. Mám z toho všeho strach,-jestli to zvládnu, co bude následovat.... Ráda bych šla na konzervatoř,-konkrétněji hudebně-dramatický obor. Škola je vybraná, jen pořád ne a ne sehnat tu přihlášku, kterou musím odevzdat do 15.listopadu..>< Jako 2.školu, obor, jsem si vybrala cestovní ruch. Jenomže na stewardku z mého kraje jsem našla jen střední školu AHOL, kde by mi to rodiče museli zaplatit za 19 800,-. Dle mě je ta cena skoro, až přehnaná. Už jen ten fakt, že bych si za to mohla koupit iPhone, tablet, a co já vím, co ještě.... V lednu/únoru budeme dělat příjmačky a do toho ještě několik seminárních prací,-ze všech předmětů a budeme je uvádět před učiteli a komisí....no potěš koště.
Chci se také pochlubit, že jsem skončila s hladověním a Anou vůbec.. Odteď už jen zdravá strava a nějaký ten pohyb. Momentálně si vlastně dopřávám menší svačinku v podobě bílého jogurtu a hroznové víno s jahodami k tomu. To ovoce naskládám pod pár vrstev jednoho bílého jogurtu a na chvíli to šoupnu do ledničky, načež to i sním, že.
Mám také takový menší nápad, že zda bych měla čas, tak bych mohla začít psát nějaké kratší, i delší[na pokračování] FanFictions. Byla bych ráda, kdybyste svůj názor napsali zde pod článek do komentářů,-ráda si je přečtu.
Další věcí je ta, že jsem byla nominována Daivou k Liebster Award TAG. Na otázky, a tak dále začnu odpovídat za chvíli při novém článku.
Také bych chtěla poděkovat Mischel za odkaz na film[horor] jménem Mama. Také jsem viděla film Velmi nebezpečné známosti, který jsem zkouknula jen, právě díky ní. Kdyby nebyla, tak vlastně ani nevím, že něco takového existuje xd. Film se mi líbil, má to v podstatě takovou..zapletenou zápletku, což se mi na tom dost líbilo:D.
Tak zatím přeji hezké odpoledne a za nejspíše hodinu už je zde další článek.)
-Lorraine.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama