1st Official článek.:D ^^

2. srpna 2014 v 18:51 | Lorraine. |  Blog, myself.
Zdravím!
Jsem tady na blog.cz zase - ne poprvé, ale snad ani naposled. Doufám, že tenhle blog mi vydrží dosti dlouho, než pár předešlých.:)
Zda si dobře pamatuji, tak můj první blog a zároveň ten, na kterém jsem vydržela nejdéle, se jmenoval corny2000. Hostovala jsem na něm přes služby blog.cz, ale předtím ještě tehdější sblog.cz . Dohromady jsem s tímhle jménem blogovala 2 roky a 3 měsíce, to si pamatuji:) Když se tak dívám na ty články, co tam mám, tak si říkám "Panebože! To je hrozný!" .. Moje pravopisný chyby a to, co jsem psala, ale i to, jak jsem ukončovala stránky. Můj 1.článek, řekla bych, končí "PUSU =*" Ehh..to..jako vážně?!:D
Dále následovaly blogy typu "The Vampire Diaries", "Misfits", "Katherine Pierce", a další..., avšak žádný z nich mi nevydržel tak dlouho, jak jsem si přála, páč to bylo hlavně kvůli nedostatku času-škola, ale také mne to po chvíli přestalo bavit.
Byla bych ráda, kdyby mi to zde vydrželo aspoň rok, dva, a klidně i více. Dalším rokům na tomto blogu jen otevírám dveře dokořán.^^
Teď už dost mluvení o tomhle a na chvilku se přesuneme ke mně.
Takže znovu,- ahoj!
Jsem jedna střeštěná holka, která to někdy v životě nemá skoro vůbec lehké. Budu se zde podepisovat a říkat si Lorraine, podle mé oblíbené postavy z 1.českého muzikálu - Dracula.
20.8. mi bude 14 let, po prázdninách nastoupím do 9.třídy. Ráda zpívám, čtu si, hraji RP's a jsem venku s přáteli. Žiju s mamkou, 3mi bratry a nevlastním otcem(prosím,neptat se na něho-nemám jej ráda a mám na něj pouze negativní názory.)
Nedokážu usnout, pokud aspoň minimálně 1x za den neposlechnu si jednu písničku z již zmíněného muzikálu Dracula, ve které účinkuje Daniel Hůlka(můj sen je s ním se potkat, klidně si s ním i zazpívat, či něco víc!) anebo Lucie Bílá.
Nemám nejlepší kamarádku ani kamaráda, přítele taky ne a už ani dědu nemám. Možná někdy na YT udělám "Draw my life" video, abyste se o mně dozvěděli více, zda budete chtít.
A o čem zde vlastně budu psát? Tak různě. Já, nějaký věcičky z muzikálu Dracula(poze z let 1995-98 a obnovené premiéry roku 2003!), Hermione Granger z HP, Pretty Little Liars, Katherine z TVD, a tak různě, co mám ráda. Určitě se tady objeví i nějaký "fashion" typy a tutoriály. Možná sem také někdy přidám videa, jak zpívám, anebo si rovnou založím ten YT účet.
Chystám také změnit design blogu, který si objednám u pro mě zatím nejlepšího blogu s grafikou, který znám. Odkaz zde.

Doufám, že jsem vás nijak neodradila a rádi zde zpátky zavítáte.
- Lorraine.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama