Diary 001

3. srpna 2014 v 18:01 | Lorraine. |  Blog, myself.
Ahoj!
Jednoduše mě napadlo, o čem dnes psát. Víte, já totiž nejsem doma, ale dalo by se říct, že..na menší "dovolené". Nejsem totiž nikde pryč z Česka, ale také né moc daleko od města, kde bydlím, což je Hlučín[nedaleko Ostravy]. Nu, jsem v Luhačovicích. Jsou tady lázně, kolonáda, prameny, lázeňský oplatky..a tak dále, a tak dále. Co bych o tomhle městečku napsala více, opravdu netuším. I když snad, to, že je tady hezky. Lidi tady mě neznaj[whee^^:D], v restauracích, a tak, jsou tady příjemní lidé.
Jsem tady sice s babičkou, ale nevadí, jelikož si s ní kolikrát rozumím více než se svou mámou. Jezdím s ní tady každý rok..jen ten minulý jsme vynechaly. Docela složitý to vysvětlovat. Avšak bude-li vás to zajímat, klidně mi to napiště do komentářů a já se pokusím o tom udělat článek, nebo video.
Jsem tady od včerejška, soboty, 2.8. a budu zde až do čtvrtka 7.8.,-v ten den taktéž odjíždíme domů.
Jako od..snad začátku léta nic nejím a piju buďto čistou vodu, nebo mlíko. Hrozná kombinace,-já vím, ale tak.., co už. Se svou váhou nejsem tak nějak spokojená, a tak jsem se rozhodla pro tuto "drastickou dietu". Jo jo.. 3-2-1 - hejty v komentářích:) Ale tak, což. Je to můj život a já si vybrala tuhle cestu. Whee.. The skinny body's coming.^^
P.S.- Do toho obrázku bych ještě přidala "cropp top" a bylo by vše:3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama