Srpen 2014

PLL Theory 001 - "Who's got a twin?"

22. srpna 2014 v 19:04 | Lorraine. |  Pretty Little Liars
Tak.. A máme tady mou 1.teorii ohledně seriálu, který vysílá americká stanice ABC,- Pretty Little Liars. Moje teorie se bude týkat, jak jste si už jistě snad všimli z předchozího článku i nápisu tohohle, dvojčat. Ve všech Halloweenských dílech se dvojčata zobrazují, jako malé, blonďaté holčičky s modrýma očima. Já jsem se na jednu dívku z pětice zaměřila, ale ne,- Alison to není.

Plány

22. srpna 2014 v 10:09 | Lorraine. |  Blog, myself.
Dobrý ráno všem:)
Jen jsem se chtěla podělit o to, co dneska načnu.. Dneska začnu pracovat na jistě už dosti známých "PLL teoriích". Tedy "Kdo je A?" a "Kdo má dvojče?", a tak dále..:) Pro dnešek jsem se rozhodla právě pro tu teorii druhou zmíněnou, jelikož nad ní přemýšlím takových pár měsíců. Jen musím počkat, než se mi opět dostahujou Halloweenské díly, kde se dvojčata zobrazujou, že._.
Jakmile dostahuju, tak udělám několik animací nebo fotek a vrhnu se na psaní.. Celé to dílo se zde dostane bohužel až večer, opět kolem 19ti hod., řekla bych.
Tak, či tak.. Snad se budete těšit.
-Lorraine.

Diary 003

20. srpna 2014 v 16:35 | Lorraine. |  Blog, myself.
Ahoj!
Hned ze začátku se Vám omlouvám, že včera a ani předevčírem ode mne sem nic nepřibylo, avšak nějak se mi nechtěl načíst blog.cz, což popravdě dost nechápu, když všechno ostatní mi fungovalo:/
Nicméně, jak vidíte, tak už je nejspíše tenhle "error" pryč, jelikož jsem tady.)
V pondělí ráno se vrátil můj brácha [9 let] odněkud, kde byl>.> Přitáhl sebou nějaký..virus, nebo co>< Večer blinkalo jedno z dvojčat [ano, je to tak..mám ještě bratry dvojčata...mají 2 roky] a včera ráno to druhé. Aby toho nebylo málo, tak se přitížilo i mně a mé nevlastní "babči". Vstávala jsem dneska ráno v 1:58 a poté zase ve 4:45. V ten druhý čas jsem však zvracela krev...čím to asi bude/?/.
Dnešní den se dle mého názoru mně dosti táhne, už jen tím, že popíjím černý čaj s citrónem a nic jsem nesnědla. Netušim, nemám hlad, ale také mám strach. Strach z toho, že by to pak se mnou opět nedopadlo dobře, jako při dnešním ránu._.
K tomu všemu mám dneska narozeniny, takže opravdu faynovej dárek.^^[ach, ta ironie..]
((Ten fakt, že jsem kvůli němu opět začala jíst a vlastně Já kazím to všechno, co můžu, mi opravdu nepomáhá.))

Ráda bych se Vás zeptala, jaký článek byste na tomto blogu uvítali,-čeho by se měl týkat. Děkuji moc.^^
xoxo,-Lorraine.

Dracula 002 - KONCERT

17. srpna 2014 v 19:53 | Lorraine. |  Dracula muzikál
K 20. výročí muzikálu Dracula (světová premiéra 13.10.1995, Kongresové centrum Praha) bude uspořádán koncert.
Legendární muzikál Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese "Dracula" se vrací na dvě exkluzivní představení, při kterých oslaví 20 let od své premiéry. Český muzikál století, jak je Dracula často nazýván, se představí 21. února 2015 v Pardubicích a 24. února 2015 v Liberci. Vstupenky jsou již v prodeji, přes prázdniny s akční slevou.
Odkaz pro nákup vstupenek je zde.
Obsazení:
Dracula - Daniel Hůlka
Lorraine - Leona Machálková
Adriana/Sandra - Kamila Nývltová
Šašek/sluha/profesor - Tomáš Trapl
Steven - Josef Vágner
Muzikál se v rámci svého dvacetiletého výročí představí opravdu megalomansky, neboť jeho představení se odehrají ve velkých halách pro tisíce návštěvníků. V Pardubické ČEZ Areně a Liberecké Tipsport Areně. Bude se jednat o odlehčenou "koncertní" verzi speciálně upravenou pro haly. Něco jako v případě "Kleopatra tour".
Zdroj : musical.cz


Tato informace pochází již z 29.6.2014 a já se omlouvám, že jsem jí zveřejnila, až teď, ale vypadla mi totálně z hlavy:O Asi to bude tím, že lístky už mám koupené..><
V každém případě přeji těm, co si vstupenky koupili/koupí a přestože to bude až v únoru, pěknou zábavu.^^ :x
-Lorraine.

Diary 002

11. srpna 2014 v 20:16 | Lorraine. |  Blog, myself.
Tak, a je to tady. Zase. Zjistila že jsem, že i v létě nemožný věci jsou vlastně možnýO.o Vím, zní to divně:-D
Jsem nachcípaná:c[pardon za nespisovnost] .. Nevim, jak je to možný, ale je to tak:-D Což je vlastně docela dost smutný, když se to tak vezme._.
Mimo to mám jít zítra ke kamarádce, co znám od 1.třídy a neviděla jsem jí asi rok, protože do osmičky přestoupila na jinou školu. Chybí mi, ťuňťa

Do toho nápadů najednou moc nemám, a tak bych Vás ráda požádala o něco..^^
Ráda bych se Vás zeptala, co byste chtěli na tomto blogu,-abych udělala.. Klidně si založím účet na Youtube a budu točit videa, bude-li o to někdo mít zájem..samozřejmě to však neudělám, pokud jen jeden člověk:-)
Do toho Vám chci poslat odkaz na můj další ask.fm účet, určený hlavně tomuhle blogu. Kliknutím na ikonku Vás to tam ppokaždé přesune.:-)
Více kontaktů na mne jsou také uvedeny na layoutu nalevou pod Danielem Hůlkou, coby Draculou.

Budete-li mít jakkékoliv otázky, kllidně se mě na to ptejte a budete-li mít zájem o nějaké challenge, vlogy, a tak, napište mi to prosím sem do komentářů, nebo také na zmíněný ask.fm účet.
Děkuji moc za "pozornost"!
xoxo,-Lorraine.

Hermione Granger 001

10. srpna 2014 v 17:38 | Lorraine.
Nazdárek.^^
Dneska jsem našla 3 opravdu hezké, zefektované obrázky Hermiony:3 Tady jsou.^^

Dracula 001 - Mé zhodnocení několika písní

7. srpna 2014 v 19:21 | Lorraine. |  Dracula muzikál

Mé zhodnocení muzikálu Dracula

- záznam pocházející z roku 1996
- herci v původním/premiérovém seskupení
Ke zhodnocení Draculy jsem si vybrala mou oblíbenou 2.epochu (rok 1878), přestože má nejoblíbenější píseň pochází z epochy jiné.

Wanna be Affs?

7. srpna 2014 v 14:57 | Lorraine. |  Blog, myself.

Wanna be Affiliates?

Chceš spřátelit blog? Stačí jen odpovědět na pár věcí do komentářů.^^
Dotazník
1. Koho chceš na avatar?
2. Tvá přezdívka?
3. Adresa tvého blogu?
4. O čem je tvůj blog?
5. Proč chceš být se mnou aff?
6. Sice primitivní otázka, avšak: Budeš dodržovat pravidla?
Pravidla
1. Nebudeš na mém blogu psát vulgarismy a ani věci typu "ahoj", "obíhám"
2. Budeš obíhat aspoň 2x za týden.
3. Když bude tvůj blog pozastavený, informuj mě o tom.

-Lorraine.

1. Layout na tomto blogu.^^

7. srpna 2014 v 14:29 | Lorraine. |  Blog, myself.
Zdravím.^^
Omouvám se, že jsem tady nebyla, avšak babička, s kterou jsem byla v již zmíněných Luhačovicích, mne stále zaměstnávala.
Jak jste si jistě všimli, tak můj blog již má layout(design). První na tom to blogu...Wheeee:33 :D
Velice ráda bych za něj poděkovala Verushce, která splnila snad všechny mé "požadavky". Vřele tento blog s grafikou všem doporučuji a ráda si opět něco od nich objednám.^^
-
Dále bych chtěla říci,-očekávejte ode mne do dnešního večera článek ohledně Draculy.:)
Děkuji, že tento blog navštěvujete.^^
xoxo,-Lorraine

Diary 001

3. srpna 2014 v 18:01 | Lorraine. |  Blog, myself.
Ahoj!
Jednoduše mě napadlo, o čem dnes psát. Víte, já totiž nejsem doma, ale dalo by se říct, že..na menší "dovolené". Nejsem totiž nikde pryč z Česka, ale také né moc daleko od města, kde bydlím, což je Hlučín[nedaleko Ostravy]. Nu, jsem v Luhačovicích. Jsou tady lázně, kolonáda, prameny, lázeňský oplatky..a tak dále, a tak dále. Co bych o tomhle městečku napsala více, opravdu netuším. I když snad, to, že je tady hezky. Lidi tady mě neznaj[whee^^:D], v restauracích, a tak, jsou tady příjemní lidé.
Jsem tady sice s babičkou, ale nevadí, jelikož si s ní kolikrát rozumím více než se svou mámou. Jezdím s ní tady každý rok..jen ten minulý jsme vynechaly. Docela složitý to vysvětlovat. Avšak bude-li vás to zajímat, klidně mi to napiště do komentářů a já se pokusím o tom udělat článek, nebo video.
Jsem tady od včerejška, soboty, 2.8. a budu zde až do čtvrtka 7.8.,-v ten den taktéž odjíždíme domů.
Jako od..snad začátku léta nic nejím a piju buďto čistou vodu, nebo mlíko. Hrozná kombinace,-já vím, ale tak.., co už. Se svou váhou nejsem tak nějak spokojená, a tak jsem se rozhodla pro tuto "drastickou dietu". Jo jo.. 3-2-1 - hejty v komentářích:) Ale tak, což. Je to můj život a já si vybrala tuhle cestu. Whee.. The skinny body's coming.^^
P.S.- Do toho obrázku bych ještě přidala "cropp top" a bylo by vše:3